החברות פוליקום ו-IBM משיקות פיתרון המאפשר שיחת ועידה בלחיצת כפתור אחת

החברות פוליקום ו-IBM יוצאות עם פתרון חדש בתחום התקשורת המאוחדת, שמאפשר קיום שיחות ועידה באודיו ווידאו בלחיצת כפתור אחת, ישירות מרשימת אנשי הקשר במסגרת IBM Lotus Sametime.

בנוסף, משתמשי ועידת אינטרנט של Lotus Sametime יכולים להפעיל פגישות אודיו ווידאו מיידיות או לכלול ועידות אודיו או וידיאו כחלק מהוועידה המתוזמנת באינטרנט. הפתרון המשותף יאפשר לארגונים לשפר את הפרודוקטיביות, להאיץ קבלת החלטות ולצמצם עלויות על-ידי הקטנת הצורך בנסיעות.

מדובר בפתרון חדשני העושה שימוש ביכולות ה-UC (Unified Communication) המאפשרים למשתמשים ליצור קשר ולשתף פעולה בקלות ובנוחות, ישירות משולחן העבודה, זאת בהתאם לאסטרטגיית רשת שיתופי הפעולה הפתוחה של פוליקום. כל מערכות פוליקום מבוססות על תקנים ופלטפורמת UC Intelligent Core שלהן יכולה להתרחב ככל שהשימוש גדל והיישומים מתפתחים. הדבר מספק מסלול מעבר מעולה ללקוחות שעוברים לסביבת תקשורת מאוחדת ושיתוף פעולה אמיתית.

שוק פתרונות התקשורת המאוחדת בארגונים מתפתח במהירות, ומציג הזדמנות לגידול משמעותי עבור שותפיו. מחקר שנערך על-ידי פורסטר מראה כי ‏גודל השוק העולמי של תקשורת מאוחדת לארגונים יגדל מ-3.75 מיליארד דולר בשנת 2010 ל-14.5 מיליארד דולר בשנת 2015


לינק מצורף >